| BTW of Marge | Marge |
| Tellerstand | 76.883 KM |
| Carrosserie | SUV |
| Kleur | Wit |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Vermogen | 88 kW / 120 PK |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 10.6 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 172 Nm |
| Gewicht | 1120 kg |
| Gemiddeld verbruik | 6.1 l/100km |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Almereweg 30
1671ND Medemblik