6 Tot 12 maanden garantie mogelijk
Bezoek onze website www.memoautomotive.nl voor een uitgebreid fotoreportage van dit voertuig
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | R114JB |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 30-09-2022 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 21-12-2021 |
| APK vervaldatum | 21-12-2027 |
| Tellerstand | 58.924 KM |
| Carrosserie | SUV |
| Kleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Hybride (Elektrisch/Benzine) |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Vermogen | 105 kW / 143 PK |
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 10.8 seconden |
| Koppel | 0 Nm |
| Gewicht | 1410 kg |
| Maximum massa geremd | 760 kg |
| Gemiddeld verbruik | 4.8 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 226 - 247 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Opties & Accessoires
Comfort - Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur - Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Led achterlichten
- Led dagrijverlichting
- Led koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Park distance control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Trekhaak met afneembare kogel
Infotainment - Dab
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
- Stuur multifunctioneel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Carbonafwerking interieur
- Cruise control adaptief
- Electronic climate control
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Apple carplay/android auto
- Autonomous emergency braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Draadloze telefoonlader
- Elektronisch stabiliteits programma
- Geluidsimulator
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless entry/start
- Kruisend verkeer detectie
- Multimedia scherm middel
- Multimedia scherm standaard
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Sfeerverlichting
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
Afleverpakketten
- Afleverpakket Zeker (€ 999,-)
Onderhoudsbeurt volgens fabrieksspecificaties 12 maanden BOVAG garantie Professionele reiniging en poetsbeurt Nieuwe APK indien deze binnen 3 maanden verloopt
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!