6 Tot 12 maanden garantie mogelijk
Bezoek onze website www.memoautomotive.nl voor een uitgebreid fotoreportage van dit voertuig
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Details
| BTW of Marge | Marge |
| Tellerstand | 95.089 KM |
| Carrosserie | SUV |
| Kleur | Zwart |
| Bekleding | Leder |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Vermogen | 88 kW / 120 PK |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 10.3 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 172 Nm |
| Gewicht | 1085 kg |
| Gemiddeld verbruik | 6.1 l/100km |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Led achterlichten
- Led dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Park distance control
- Parkeersensor achter
Infotainment - Dab
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur multifunctioneel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Kunstlederen bekleding
- Lederen bekleding
- Middenarmsteun voor
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
Overige - Anti blokkeer systeem
- Apple carplay/android auto
- Autonomous emergency braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Dodehoek detectie
- Elektronisch stabiliteits programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Vermoeidheids herkenning
Afleverpakketten
- Afleverpakket Zeker (€ 999,-)
Onderhoudsbeurt volgens fabrieksspecificaties 12 maanden BOVAG garantie Professionele reiniging en poetsbeurt Nieuwe APK indien deze binnen 3 maanden verloopt
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!