| Kenteken | NL VLJ93D |
| Kenteken | VLJ93D |
| BTW of Marge | Excl. BTW |
| Datum eerste toelating | 31-08-2021 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 31-08-2021 |
| APK vervaldatum | 31-08-2026 |
| Tellerstand | 81.346 KM |
| Carrosserie | Bestel |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Vermogen | 90 kW / 122 PK |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 15.1 seconden |
| Koppel | 0 Nm |
| Gewicht | 1745 kg |
| Maximum massa geremd | 2500 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5.6 l/100km |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Almereweg 30
1671ND Medemblik