| Kenteken | NL TL759X |
| Kenteken | TL759X |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 2018-09-14 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 14-09-2018 |
| APK vervaldatum | 29-04-2026 |
| Tellerstand | 124.867 KM |
| Carrosserie | SUV |
| Kleur | Blauw |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Hybride (Elektrisch/Benzine) |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1580 cc |
| Vermogen | 104 kW / 141 PK |
| Topsnelheid | 162 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 11.5 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5700 RPM |
| Koppel | 265 Nm |
| Gewicht | 1400 kg |
| Maximum massa geremd | 1300 kg |
| Gemiddeld verbruik | 3.8 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 226 - 247 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Almereweg 30
1671ND Medemblik